Aplikace "Návrh na vklad práva do katastru nemovitostí" obecně >

Jak používat nápovědu

 

Zpět   

  Print 

 

Nápovědu je možné využít dvěma způsoby:

1.Odkaz Nápověda v záhlaví aplikace - kliknutím na odkaz se v novém okně zobrazí nápověda k aktuálnímu kroku návrhu. Vlevo je strom kompletní nápovědy, kterým můžete procházet podle potřeby, vpravo je vždy nápověda odpovídající vybrané části stromu. Nahoře v obsahu nápovědy jsou odkazy O úroveň výš (kliknutí vede na vyšší úroveň ve stromu na levé straně) a Zpět (kliknutí vede na předcházející stránku nápovědy, ze které jste na tuto stránku přišli).
Aktuální stránku s nápovědou si můžete vytisknout kliknutím na ikonku tiskárny vpravo nahoře.

2.Kliknutím na ikonku  na stránce otevřete nápovědu pro položku, u které je ikonka uvedena. Nápověda se v tomto případě otevře v dialogovém okně v rámci stránky, a pokud budete chtít pokračovat v práci na návrhu, musíte ji zavřít kliknutím na tlačítko OK nebo kliknutím na křížek nahoře vpravo, případně můžete použít klávesu ESC.
Zobrazenou stránku s nápovědou si můžete vytisknout kliknutím na odkaz vpravo nahoře. Odkaz Vás přenese do vlastní nápovědy, kde najdete, opět vpravo nahoře, ikonku tiskárny.

 

V obou případech je možné využívat odkazů v textech nápovědy (modré podtržené texty) k procházení nápovědou podle potřeby.

 

Pokud se nápověda odkazuje na tlačítko, je text tlačítka zobrazen stylem Text na tlačítku.